SFB Japon Tip Aküler

SFB Japon Tip Aküler

SFB Japon Tip Aküler

Mutlu SFB Japon Tip Aküler, genellikle Asya kökenli araçlarda kullanılır ve araç motoruna çalışması için gereken gücü sunarlar. Motor çalışmadığı zamanlarda ise araç içi elektriksel donanımların enerji ihtiyacını karşılarlar. Standart özellikli binek araçlardan, pick up, panelvan ve minibüslere kadar geniş bir kullanım alanında tercih edilen SFB Japon Tip Aküler, araç üreticilerinin teknik ve üstün performans beklentilerini karşılayan özellikleriyle güvenilir çözüm ortağıdır. Mutlu SFB Japon Tip Aküler, tam kapalı kapak sistemi ve bakım gerektirmeyen ürün teknolojileriyle kullanım kolaylığı sağlar. Zorlu iklim şartlarında standart akülere göre daha fazla performans sunan SFB Japon Tip Aküler, aynı zamanda yüksek titreşim dayanımıyla farklı yol koşullarında sorunsuzca kullanılabilmektedirler. Standart akülere göre %25’e kadar daha yüksek performansa sahip Mutlu SFB Japon Tip Akülerde; özel kapak içi labirent yapı, alev tutucu filtre, özel ergonomik kulp ve akü şarj seviyesini gösteren indikatör yer alır.  

Mutlu SFB Japon Tip Aküler, Start-Stop özelliği olmayan standart binek araçların yoğun enerji ihtiyaçlarını karşılar. Yüksek titreşim dayanımı ve marş basma gücüyle de pick up araçlarda kullanım için uygundur. Birçok iş kolunda kullanılan panelvan ve minivan araçlarda ise uzun çevrim ömrü ile kullanıcı dostudur. Mutlu SFB Japon Tip Aküler, kamyonetlerde de üstün performans sağlar.  Yoğun çalışma saatleri ve yüksek enerji gereksinimleri olan minibüsler için de uzun ömürlü Mutlu SFB Japon Tip Aküler tercih edilir. Mutlu SFB Japon Tip Akülerin diğer bir kullanım alanı da jeneratörlerdir.

  • Asya kökenli standart özellikli araçların elektriksel gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirilmiş, uzun ömürlü ürün teknolojisi
  • Zorlu iklim koşullarında ihtiyaç duyulan yüksek marş gücü
  • Araç üreticilerinin teknik ve üstün performans beklentilerini karşılayan geniş ürün gamı

Türkiye'nin En Değerli Akü Markası
1 Numara MUTLU AKÜ